Ana sayfa / Kim kimdir? / Kerem demircioğlu kimdir

Kerem demircioğlu kimdir

KEREM DEMİRCİOĞLU TFT FM


İÇERİK : KEREM DEMİRCİOĞLU KİMDİR VE HAYATI

MÜZİSYEN, BESTECİ / TRT İSTANBUL RADYOSU BAŞSPİKER V. / TRT FM RADYO KULÜBÜ PROGRAMI YAPIMCI VE SUNUCUSU / DUBLAJ SANATÇISI / MİLLİ VETERAN TENİSÇİ / TTF TENİS HAKEMİ VE ANTRENÖRÜ / TBSF BASEBALL HAKEMİ VE ANTRENÖRÜ / 44 YAŞINDA VE BEL FITIĞI VAR 🙂 HAAA BİR DE FELEYSOF 🙂 Haziran 1967 Istanbul dogumlu. Istanbul Üniversitesi Basin Yayin Y.O. (Iletisim Fakültesi) Radyo-Tv bölümü mezunu. Ilkokul ve ortaokul yillarinda masa tenisi ve atletizmle ilgilendi.

Her iki bransta da okullararasi birincilikleri vardir. Lise ve Üniversite yillarinda ise müzige yöneldi ve profesyonel olarak sahne aldi. Solist ve gitarist olarak çesitli gruplarda çaldi. Eurovision elemelerine katildi. TRT repertuarinda da besteleri ve yorum çalismalari vardir. 1988 yilinda açilan spikerlik sinaviyla TRT’ye girdi. 4 yil TRT Trabzon Radyosunda görev yapti.

Halen (21 yil) TRT Istanbul Radyosu’nda Basspiker, Spiker ve Program Yapimcisi olarak çalisiyor. Televizyon’da uzun süre Gün Basliyor, Albüm, Yarinin Dinamikleri, On Numara gibi programlar ve çesitli konserler; Radyoda TRT Fm basta olmak üzere her kanalinda programlar sundu, TRT Fm’de Spor ve Müzikle Yasayanlar adli programlari hazirladi. Ve 37 yasinda tenis oynamaya basladi.

Istanbul Tesvik ve Türkiye Klasman turnuvalarinda single ve double kategorilerinde sayisiz birincilik ve ikincilikleri var. 2009 yilinda Veteran Milli olarak ülkemizi Ispanya – Majorka’da ITF Dünya Seniors Tenis Takim Sampiyonasi’nda temsil etti. 2008 yilinda Antalya’da düzenlenen ITF Dünya Seniors Sampiyonasina ferdi olarak katildi. Ayni zamanda TTF 1. kademe tenis antrenörü ve TTF tenis hakemidir.

Su anda Istanbul’daki ilk ve tek Baseball Kulübü’nün kurucu yönetim kurulu üyesidir. Baseball hakemligi ve antrenörlügü de yapmaktadir. Marsel Ilhan’in fahri basin danismanligini, halkla iliskilerini yürütmekte, resmi web sitesinin de adminligini yapmaktadir. Bunun yaninda Marsel Istanbul’da oldugunda zaman zaman Can Hoca idaresindeki kort içi antrenmanlara da katilmaktadir. 2011 yilinda TRT Fm’de Radyo Kulübü adli programi (hafta içi 12.00-15.00) hazirlayip sunmaktadir.

Özellikle pazartesi günleri programda “spor” haberleri ve konuklarina, çarşamba günleri ise müzik konuklarına yer verilmektedir.


Kerem demircioğlu hakkında yorum yapmak için Burayı tıklayın

(NOT: Kerem demircioğlu kimdir makalemizde yapılan yorumlardan kişilerin kendileri sorumludur. Sitede yayınlanmaları, onları destekliyoruz anlamına gelmez. Düzeysiz veya konuyla ilgisiz yorumlar yayınlanmayabilir.)

One comment

  1. Kerem Bey’in teatral yeteneği sayesinde program çok daha keyifli ve dinlenesi bir hal alıyor… İşinizi gücünüzü keyifle yapıyor ve bir şeyler öğreniyorsunuz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir