Ana sayfa / Yaşam / Dekorasyon modelleri / Küçük yatak odalarını ferahlatacak en faydalı tüyolar

Küçük yatak odalarını ferahlatacak en faydalı tüyolar

Yatak odaların ebatları başlangıçta salonlar kadar önemsenmese de sonrasında kadınlara uzun süren problemler yaratabilir. Bu sebeple yatak odası dizaynı yaparken, eşya alırken odanın ebatları göz önünde bulundurularak doğru seçimler yapılırsa, yerden tasarruf edecek ve daha ferah bir yatak odası dizayn edilmiş olacaktır. Şimdi sizlere küçük yatak odası nasıl dizayn edilir, küçük yatak odalarını büyük göstermenin yolları ve küçük yatak odaları için en güzel dekorasyon önerilerini sunacağız.

Katlanan Yataklar:

Bu en fazla yer tasarruf etmenizi sağlayacak tüyoların başında yer alır. Duvara doğru katlanan yataklar kullanılmadığı zaman büyük bir alan ortaya çıkaracaktır. Bu dolapların açılıp kapanması da oldukça kolay ve zahmetsiz olduğundan dolayı size kolaylık sağlayacaktır.

Bazalı Olan Yataklar:

Yatağın altında yer alan baza büyük oranda hafif ve küçük eşya, kıyafet, nevresim vb içine yerleştirebileceğiniz alanlar yaratır. Evdeki dolapların yetersiz kalabileceği ve ihtiyacın zamanla artacağı düşünüldüğünde ekstra yer her kadın için oldukça önemlidir.

Gömme Dolaplar:

Gömme dolaplar gelmiş geçmiş en iyi ekstra alan yaratan ve yerden tasarruf edilmesini sağlayan dolaplardır. Hem alanı kaplamaz hem de odaya koyacağınız diğer eşyalar için yer açılmasını sağlar. hatta sadece yatak odasında değil, mutfağın bazı bölümleri ve portmantolar için de iyi bir seçenektir.

Depolama Ekipmanları:

Yatak altına koyabileceğiniz dekoratif kutular veya yatak karyolasının altındaki bölmeler, bu alanı da kullanıp yer tasarruf etmenizi sağlar.

Buna Baktınızmı?

OTURMA ODASI - SALON

Salon Dekorasyonu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Salon dediğimiz alan ailenin en fazla vakit geçirdiği yerdir; yemek yenilen, gazete okunan, dinlenilen, sohbet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir