Ana sayfa / Teknolojik bilgiler / Samsung yeni Note 10 ve Note 10+ modelleri 3.5mm kulaklıkları desteklemiyor.

Samsung yeni Note 10 ve Note 10+ modelleri 3.5mm kulaklıkları desteklemiyor.

Dünyaca ünlü telefon markası olan samsung yeni note 10 ve note 10+ modellerinde üst düzey özelliklere sahip olsada 3.5mm kulaklık girişi özelliğini kaldırmış bulunuyor. Buda demek oluyor ki yeni note 10 ve 10+ cep telefonu modellerinde 3.5mm kulaklık maalesef kullanılamayacak.

Yeni galaxy note 10 serisi telefonlar 5mm kulaklıklarında tümünü desteklemediğini dile getirmektedir. Buradaki can sıkan durum 11 bin tl civarında bir ücrete yeni telefon alıyorsun ve içersinden kullaklık dahi çıkmayacak. Şahsen ben takılırım bu duruma. Söylentilere göre ek bir ücret ödeyerek kulaklık alınabilecek. Siz yinede daha sağlam kaynak olması açısından telefonunuzu aldığınız firmaya danışarak kutu içersinden kullaklık çıkıyormu diye soru yöneltmeyi unutmayınız.

Note 10 serisinde 3.5 mm kulaklık desteklemediği için bu kulaklık USB-C portu ile çalışacak. Kulaklığın aktif gürültü engelleme özelliği haricinde ne gibi özellilliğe sahip olacak şuan için muamma.

Yeni Note 10 ve Üzeri Modellerinde Kablosuz Şarj Aleti Varmı?

Diğer can sıkan husus ise kablosuz şarj cihazı. Ön sipariş veren samsung hayranlarına kablosuz şarj cihazı hediye edilecek, ama normal şartlarda ücret karşılığın da satın almak gerekecek miş. Samsun galiba türkiye de müşteri kabetmek istiyor.

Konu hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için https://shiftdelete.net/galaxy-note-10-kulaklik-surprizi-ile-geliyor yazılı makaleye göz atabilirsiniz.

 

Buna Baktınızmı?

UFO ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLİR

UFO Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Ufolar normal ısıtıcı sistemlerinden farklı olarak ısıyı ışık ile iletir. Ortamdaki havayı değil ışığın vurduğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir