Sohbete Giremiyorum

Sohbete giremiyorum diyorsanız size sormamız gereken bazı sorular olacak. Soruyu ve cevap anahtarlarını dikkatlice okuyun. Tüm yazılanları uygulamanız halinde yine de Sohbetbaza giriş yapamıyorsanız aşağıda belirttiğimiz mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sohbete Giremiyorum Yardım

Varan 1

Soru: Sohbet odasına girmeden önce ki rumuz alanı görünüyor mu?

  • Cevap: Evet Görünüyor = Diyorsanız muhtemelen sohbetbaz sohbet odasından banlandınız yada seçmiş olduğunuz rumuz başkası tarafından kullanılıyor dur.
  • Cevap: Hayır Görünmüyor = Diyorsanız bilgisayarınız da flash player eklentisi kurulu değil demektir. Yada sistemsel olarak chat odamız da sorun var anlamına gelmektedir.

Eğer “Flash Player” eklentisi kurulu değilse şimdi kurmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Varan 2

Rumuzunuzu yazdınız ve tam giriş esnasında Kline yada Zline gibi mesaj görüyormusunuz?

  • Cevap: Evet Görünüyor ise = Sohbet odasında Admin tarafından atıldınız anlamına gelmektedir. Bu yasağı açmanız için bir şansınız var. İp adresinizi değiştirerek gelmeniz. İp adresinizi nasıl değiştirilir bilmiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz
  • Diğer bir yöntem ise modenizi resetlemek tir. (Her zaman başarılı sonuç vermeye bilir)

Yok Hala Chat Odasına Giremiyorum

Ne yaptımsa olmadı hala kanala giremiyorum, çıldırmak, delirmek üzereyim diyorsanız durun durun bu kadar sinirlenmeyin. Mail adresimiz admin@sohbetbaz.net den bize ulaşabilir sorun hakkında çözüme gidebiliriz.

Sohbete Giremiyorum

Sohbet odasına giriş problemi yaşayanlar için hazırladığımız yardım sayfasın da yazılanları okuyan, anlayan kişiler büyük oran da sorununu ortadan kaldıracaklardır.

Soruna çare bulamadıysanız e-mail adresimiz den bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*